Polacy w sparingach w Anglii, Szkocji i Walii

0
255

Uzupełniany na bieżąco spis występów polskich zawodników w meczach towarzyskich w seniorskich drużynach w najwyższych klasach rozgrywkowych w Anglii, Szkocji i Walii.

Stan na 29.07.2018:
– napisz do nas w komentarzu, na Twitterze lub email kontakt@skauci.uk, jeśli pominęliśmy jakieś spotkanie,
– na liście są na razie tylko zawodnicy, którzy zagrali w sparingach,
– tylko w drużynach seniorskich,
– część meczów towarzyskich odbywa się za zamkniętymi drzwiami i nie są podawane składy.

Anglia

Premier League

Jan Bednarek (Southampton FC)
28.07 – 45 z minut z Dijon FCO 2:0

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
14.07 – wszedł w 46. minucie z Sevilla FC 1:1
20.07 – 45 minut z Levante 4:3
28.07 – 90 minut z Nottingham Forest FC 0:2

Marcin Bułka (Chelsea FC)
23.07 – 90 minut z Perth Glory 1:0 (relacja)
28.07 – 45 minut z Interem Mediolan 1:1 (5:4 w rzutach karnych)

Łukasz Fabiański (West Ham United FC)
28.07 – 90 minut z Ipswich Town FC 2:1

Kamil Grabara (Liverpool FC)
14.07 – wszedł w 62. minucie z Bury FC 0:0 (relacja i wideo)
22.07 – nieużyty rezerwowy z Borussią Dortmund 3:1
26.07 – nieużyty rezerwowy z Manchesterem City 1:2
28.07 – 45 minut z Manchester United FC 4:1

Mateusz Hewelt (Everton FC)
14.07 – wszedł w 46. minucie z ATV Irdning 22:0
18.07 – nieużyty rezerwowy z Bury FC 1:1
21.07 – nieużyty rezerwowy z Lille OSC 0:0 (3:5 w karnych)
22.07 – nieużyty rezerwowy z FC Porto 0:1
26.07 – nieużyty rezerwowy z Blackburn Rovers 0:3
28.07 – nieużyty rezerwowy ze Stade Rennais FC 1:4

Jarosław Jach (Crystal Palace FC)
12.07 – 58 minut z FC Helsingor 2:2
15.07 – wszedł w 71. minucie z Halmstads BK

Bartosz Kapustka (Leicester City FC)
17.07 – bramka w drużynie U23 z AFC Bournemouth 3:1
21.07 – wszedł w 61. minucie z Notts County FC 4:1
25.07 – wszedł w 60. minucie z Akhisarspor 0:0

Championship

Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
21.07 – 60 minut z Barnet FC 1:0
24.07 – 90 minut z MK Dons 1:0
28.07 – 90 minut z West Ham United FC 1:2

Mateusz Klich (Leeds United FC)
19.07 – 90 minut z York City FC 1:1
24.07 – 90 minut z Oxford United FC 3:4
26.07 – 90 minut i gol z Guiseley AFC 4:3
29.07 – wszedł w 46. minucie z UD Las Palmas 1:0

Kamil Miazek (Leeds United FC)
17.07 – nieużyty rezerwowy z Forest Green Rovers 2:1
19.07 – 45 minut z York City FC 1:1
22.07 – nieużyty rezerwowy z Southend United FC 1:1
26.07 – nieużyty rezerwowy z Guiesley AFC 4:3

Paweł Olkowski (Bolton Wanderers FC)
17.07 – wszedł w 68. minucie z Morecambe FC 0:0
21.07 – 59 minut z Girona FC 0:0
24.07 – 45 minut z Guiseley AFC 1:3
28.07 – 90 minut z Peterborough United FC 2:0

Paweł Wszołek (Queens Park Rangers FC)
07.07 – wszedł w 46. minucie z Charlton Athletic 3:3
10.07 – wszedł w 60. minucie z Barnet 3:0
14.07 – wszedł w 60. minucie z AFC Wimbledon 1:0
21.07 – nieużyty rezerwowy z Hoffenhiem 2:2
22.07 – 90 minut z Hoffenheim 0:3
28.07 – nieużyty rezerwowy z 1. FC Union Berlin 3:0

League One

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
10.07 – wszedł w 60. minucie z Darlington 0:1
14.07 – wszedł w 66. minucie z Hartlepool United FC 1:1
17.07 – 66 minut z Grimsby Town FC 1:0
21.07 –  nieużyty rezerwowy z St Mirren FC 6:0

League Two

Brian Galach (Crawley Town FC)
07.07 – 45 minut z Fulham FC 2:4
28.07 – nieużyty rezerwowy z KSV Roeselare 1:1

Kacper Kowalczyk (Yeovil Town FC)
24.07 – wszedł w 85. minucie z Dorchester Town FC 0:2 (relacja)

Joseph Romanski (Swindon Town FC)
05.07 – 60 minut z Cirencester Town 3:1
07.07 – 45 minut z Melksham Town 5:2
14.07 – 90 minut z West Bromwich Albion FC 1:3
21.07 – wszedł w 66. minucie z Portsmouth FC 2:0
27.07 – 90 minut z Swindon Supermarin 4:1

National League North

Szymon Czubik (Stockport County FC)
07.07 – wszedł w 69. minucie z FC Halifax Town 1:2
10.07 – wszedł w 46. minucie ze Stockport Town FC 6:0
14.07 – wszedł w 65. minucie z Buxton FC 1:0
17.07 – wszedł w 68. minucie z Rochdale AFC 0:1
21.07 – wszedł w 79. minucie z Everton FC U23 1:4

Czubik gra również w barwach Stockport Town FC

National League South

Olaf Koszela (Torquay United FC)
14.07 – wszedł w drugiej połowie z Poole Town FC 4:0
17.07 – wszedł w 86. minucie z Plymouth Argyle 0:1
20.07 – nieużyty rezerwowy z Cardiff City FC 1:1
24.07 – wszedł w 73. minucie z Bristol City U23 1:3
28.07 – wszedł w 56. minucie z Dorchester Town FC 2:0

Walia

Arkadiusz Piskorski (Cefn Druids AFC)
28.06 – 90 minut z FK Trakai 1:1 – eliminacje Ligi Europy
05.07 – 90 minut z FK Trakai 0:1 – eliminacje Ligi Europy
24.07 – bramka z Whitchurch Alport 2:1

Antoni Sarnowski (Conwy Borough FC)
07.07 – 90 minut z Rhydymwyn FC
14.07 – 45 minut z Whitchurch Alport FC 1:2

Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
10.07 – rezerwowy z KF Shkëndija 0:5 – eliminacje Ligi Mistrzów
17.07 – wszedł w 83. minucie z KF Shkëndija 4:0 – eliminacje Ligi Mistrzów
26.07 – wszedł w 88. minucie z Lincoln Red Imps 2:1 – 2. runda eliminacyjna Ligi Europy

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o