Raport #7-2020/21: Podsumowanie listopada

0
Raport - #7
Raport - #7

Tym razem raport obejmuje okres od 3 do 30 listopada. Do listy dodanych zostało kilka nowych osób z różnych lig, które grają w klubach w Anglii, Szkocji i Walii.

W najnowszym zestawieniu opisaliśmy sytuację czterdziestu sześciu zawodniczek i zawodników. Oczywiście o wiele więcej biało-czerwonych gra w brytyjskich ligach, ale z powodu braku czas nie jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi. W związku z tym podjęta została decyzja, że przyglądamy się tylko najważniejszym ligom.

Jeśli kogoś brakuje na liście poniżej, prosimy o napisanie do nas emaila na adres kontakt@skauci.uk, napisanie wiadomości na Facebooku lub Twitterze.

Mecze Polaków w dniach 3 – 30 listopada w najważniejszych ligach i pucharach:
(wśród drużyn młodzieżowych jest bardzo trudno o składy poza akademiami Category 1 i 2, więc spotkań z EFL Youth Alliance League może brakować)

Kobiety:

1. Wiktoria Fronc (West Ham United, pomocniczka, 2003)
04.11: 90 minut, gol z Totteham Hotspur FC 3:1 – FA WSL Academy League

2. Sara Guzowska (Hounslow Women FC, pomocniczka, 2002)
Brak meczów z powodu zawieszenia rozgrywek

3. Wiktoria Kiszkis (West Ham United, pomocniczka/napastniczka, 2003)
06.12: rezerwowa z Chelsea FC
04.11: 90 minut, gol z Tottenham Hotspur FC 3:1 – FA WSL Academy League

4. Daniela Kosińska (Stoke City Women / Birmingham City, bramkarka, 2001)
Brak meczów z powodu zawieszenia rozgrywek

5. Zosia Pears (Birmingham City FC, obrończyni, 2002)
Brak meczów z powodu zawieszenia rozgrywek

Mężczyźni:

Premier League

6. Piotr Bańda (Newcastle United FC, bramkarz, 2003)
28.11: rezerwowy z Manchester United 1:4 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: rezerwowy z Blackburn Rovers 5:0 – 9. kolejka U18 Premier League
07.11: rezerwowy z Burnley FC 2:1 – 8. kolejka U18 Premier League

7. Jan Bednarek (Southampton FC, obrońca, 1996)
29.11: 90 minut, gol z Manchester United FC 2:3 – 10. kolejka Premier League
23.11: 90 minut z Wolverhampton Wanderers FC 1:1 – 9. kolejka Premier League
18.11: 90 minut z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: 90 minut z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: rezerwowy z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
06.11: 90 minut z Newcastle United FC 2:0 – 8. kolejka Premier League

8. Łukasz Bejger (Manchester United FC, obrońca, 2002)
27.11: wszedł w 83. minucie z West Ham United FC 0:2 – 10. kolejka Premier League 2 Division One
22.11: 90 minut z Tottenham Hotspur FC 4:2 – 9. kolejka Premier League 2 Division One
18.11: wszedł w 78. minucie z Morecambe FC 0:4 – EFL Trophy (U21)

9. Maksymilian Boruc (West Bromwich Albion FC, bramkarz, 2002)
28.11: 90 minut z West Ham United FC 2:2 – 10. kolejka Premier League 2
21.11: 90 minut, obroniony rzut karny z Leicester City FC 3:1 – 9. kolejka Premier League 2
17.11: rezerwowy z Exeter City 0:4 – EFL Trophy (U21)

10. Alex Borto (Fulham, bramkarz, 2003)
21.11: 90 minut z Arsenal FC – 9. kolejka U18 Premier League

11. Łukasz Fabiański (West Ham United FC, bramkarz, 1985)
30.11: 90 minut z Aston Villa FC 2:1 – 10. kolejka Premier League
22.11: 90 minut z Sheffield United FC 1:0 – 9. kolejka Premier League
18.11: 90 minut z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: rezerwowy z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: rezerwowy z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: 90 minut z Fulham FC 1:0 – 8. kolejka Premier League

12. Hubert Graczyk (Arsenal FC, bramkarz, 2003)
brak oficjalnych meczów w opisywanym okresie

13. Kamil Grosicki (West Bromwich Albion FC, pomocnik, 1988)
brak oficjalnych meczów w opisywanym okresie

14. Mateusz Klich (Leeds Utd FC, pomocnik, 1990)
28.11: 90 minut z Everton FC 1:0 – 10. kolejka Premier League
22.11: 90 minut z Arsenal FC 0:0 – 9. kolejka Premier League
18.11: 90 minut z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
11.11: 90 minut z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: 90 minut, asysta z Crystal Palace FC 1:4 – 8. kolejka Premier League

15. Kacper Kuryłowicz (Tottenham Hotspur FC, bramkarz, 2001)
30.11: rezerwowy z Leicester City FC 1:5 – 10. kolejka Premier League 2 Division Two

16. Kacper Łopata (Sheffield United FC, obrońca, 2001)
25.11: 90 minut z Wigan Athletic FC 0:1 – Professional Development League (U23)
06.11: 90 minut z Watford FC 3:0 – Professional Development League (U23)

17. Filip Marschall (Aston Villa, bramkarz, 2003)
28.11: 90 minut z Crystal Palace FC 2:1 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: 90 minut z Chelsea FC 4:2 – 9. kolejka U18 Premier League
17.11: rezerwowy z Carlisle United FC 1:3 – EFL Trophy (U21)
07.11: 90 minut z Southampton FC 3:3 – 8. kolejka U18 Premier League

18. Fabian Mrozek (Liverpool FC, bramkarz, 2003)
01.12: rezerwowy z Burnley FC 4:1 – 10. kolejka U18 Premier League
07.11: rezerwowy z Wolverhampton Wanderers FC 1:2 – 8. kolejka U18 Premier League

19. Mateusz Musiałowski (Liverpool FC, pomocnik, 2003)
01.12: zmieniony w 72. minucie, gol z Burnley FC 4:1 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: zmieniony w 68. minucie, gol z Leeds United FC 5:0 – 9. kolejka U18 Premier League
07.11: wszedł w 87. minucie z Wolverhampton Wanderers FC 1:2 – 8. kolejka U18 Premier League

20. Jakub Ojrzyński (Liverpool FC, bramkarz, 2003)
01.12: rezerwowy z Manchester City FC 2:7 – 10. kolejka Premier League 2 Division One
21.11: rezerwowy z Southampton FC 0:0 – 9. kolejka Premier League 2 Division One
07.11: 90 minut z Wolverhampton Wanderers FC 1:2 – 8. kolejka U18 Premier League

21. Jakub Stolarczyk (Leicester City FC, bramkarz, 2000)
30.11: 90 minut z Tottenham Hotspur FC 5:1 – 10. kolejka Premier League 2 Division One
23.11: 90 minut z West Ham United FC 2:1 – 9. kolejka Premier League 2 Division One
10.11: 90 minut z Grimsby Town FC 3:1 – EFL Trophy (U21)

22. Oliwier Zych (Aston Villa FC, bramkarz, 2004)
28.11: rezerwowy z Crystal Palace FC 2:1 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: rezerwowy z Chelsea FC 4:2 – 9. kolejka U18 Premier League
07.11: rezerwowy z Southampton FC 3:3 – 8. kolejka U18 Premier League

Championship

23. Bartosz Białkowski (Millwall FC)
28.11: 90 minut z Birmingham City FC 0:0 – 14. kolejka Championship
25.11: 90 minut z Reading FC 1:1 – 13. kolejka Championship
21.11: 90 minut z Cardiff City FC 1:1 – 12. kolejka Championship
07.11: 90 minut z Sheffield Wednesday FC 0:0 -11. kolejka Championship
03.11: 90 minut z Norwich City FC 0:0 – 10. kolejka Championship

24. Krystian Bielik (Derby County FC, obrońca/pomocnik, 1998)
28.11: rezerwowy z Wycombe Wanderers FC 1:1 – 14. kolejka Championship
07.11: 90 minut z Barnsley FC 0:2 -11. kolejka Championship

25. Dominik Biniek (Blackburn Rovers FC, pomocnik, 2004)
28.11: 90 minut z Derby County FC 1:5 – 10. kolejka U18 Premier League

26. Marcin Brzozowski (Queens Park Rangers FC, bramkarz, 1998 – wypożyczony do Billericay Town FC)
brak oficjalnych meczów w opisywanym okresie

27. George Chmiel (Blackburn Rovers FC, napastnik/pomocnik, 2004)
28.11: zmieniony w 82. minucie z Derby County FC 1:5 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: 90 minut z Newcastle United FC 0:5 – 9. kolejka U18 Premier League

28. Bartosz Cybulski (Derby County FC, napastnik, 2002)
nie grał w opisywanym okresie z powodu kontuzji

29. Michał Helik (Barnsley, obrońca, 1995)
28.11: 90 minut z Blackburn Rovers FC 1:2 – 14. kolejka Championship
24.11: 90 minut z Brentford FC 0:1 – 13. kolejka Championship
21.11: 90 minut z Nottingham Forest FC 2:0 – 12. kolejka Championship
07.11: 90 minut z Derby County FC 2:0 -11. kolejka Championship
03.11: 90 minut z Cardiff City FC 0:3 – 10. kolejka Championship

30. Kamil Jóźwiak (Derby County, pomocnik, 1998)
28.11: wszedł w 77. minucie z Wycombe Wanderers 1:1 – 14. kolejka Premier League
25.11: zmieniony w 69. minucie z Middlesbrough FC 0:3 – 13. kolejka Championship
18.11: 90 minut, gol z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: zmieniony w przerwie z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: wszedł w 46. minucie z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: wszedł w 46. minucie z Barnsley 0:2 – 11. kolejka Championship
04.11: 90 minut z Queens Park Rangers FC 0:1 – 10. kolejka Championship

31. Przemysław Płacheta (Norwich City, pomocnik, 1998)
28.11: 90 minut z Coventry City FC 1:1 – 14. kolejka Premier League
24.11: wszedł w 60. minucie ze Stoke City FC 3:2 – 13. kolejka Championship
21.11: zmieniony w doliczonym czasie z Middlesbrough FC 1:0 – 12. kolejka Championship
18.11: zmieniony w 75. minucie z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: rezerwowy z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: zmieniony w 84. minucie z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: zmieniony w 68. minucie ze Swansea City AFC 1:0 – 11. kolejka Championship
03.11: zmieniony w 77. minucie z Millwall FC 0:0 – 10. kolejka Championship

League One

32. Antoni Bort (Ipswich Town FC, bramkarz, 2003)
03.11: 90 minut z Southend United 4:1 – 1. runda FA Youth Cup

33. Szymon Czajor (Fleetwood Town FC, bramkarz, 2001)
występuje w zespole rezerw or sparingach pierwszej drużyny

34. Kacper Miałkowski (Rochdale AFC, pomocnik/obrońca, 2003)
21.11: zmieniony w 66. minucie z Carlisle United 2:2 – EFL Youth Alliance League (U18)
14.11: brak składów z Rotherham United FC 3:0 – EFL Youth Alliance Cup (U18)
07.11: gol z Port Vale FC 4:0 – EFL Youth Alliance Cup (U18)
04.11: zmieniony w przerwie z Salford City FC 2:3 – 1. runda FA Youth Cup (U18)

35. Damian Niemczycki (Oxford United FC, bramkarz, 2002)
28.11: rezerwowy z Exeter City FC 4:0 – EFL Youth Alliance League (U18)
11.11: rezerwowy z AFC Wimbledon 1:2 – 1. runda FA Youth Cup

36. Jakub Niemczyk (Burton Albion AFC, obrońca/pomocnik, 2004)
21.11: 90 minut, gol z Bradford City AFC 3:1 – EFL Youth Alliance League (U18)
10.11: 90 minut z Doncaster Rovers 2:1 – EFL Youth Alliance League (U18)

Dwa razy po 45 minut w U23 z Nottingham Forest i Mansfield Town.

37. Aleksander Wolny (Doncaster Rovers FC, napastnik, 2004)
24.11: zmieniony w 72. minucie, gol z Grimsby Town FC 1:1 – EFL Youth Alliance League (U18)
21.11: zmieniony w 77. minucie, gol z Rotherham United FC 2:3 – EFL Youth Alliance League (U18)
18.11: wszedł w 75. minucie z Hull City AFC 2:3 – 2. runda FA Youth Cup (U18)
10.11: wszedł w 65. minucie z Burton Albion AFC – 1:2 – EFL Youth Alliance League (U18)
04.11: wszedł w 85. minucie z Coventry Sphinx 1:2 – 1. runda FA Youth Cup (U18)

League Two

38. Kacper Danielewicz (Oldham Athletic AFC, bramkarz, 2004)
18.11: rezerwowy z Lincoln City FC 0:1 – 2. runda FA Youth Cup
07.11: rezerwowy z Fleetwood Town FC 0:1 – EFL Youth Alliance League (U18)

39. Brian Galach (Crawley Town FC, pomocnik, 2001)
29.11: rezerwowy z AFC Wimbledon 2:1 – 2. runda FA Cup
24.11: rezerwowy z Grimsby Town FC 1:2 – 14. kolejka League Two
21.11: rezerwowy z Carlisle United FC 0:3 – 13. kolejka League Two
14.11: rezerwowy z Harrogate Town AFC 1:1 – 12. kolejka League Two
10.11: 90 minut, dwa gole z Ipswich Town FC 2:0 – EFL Trophy
08.11: rezerwowy z Torquay United 3:3 (6:5) – 1. runda FA Cup
03.11: rezerwowy z Walsall FC 0:1 – 11. kolejka League Two

40. Szymon Kowalczyk (Crawley Town FC, pomocnik, 2003)
10.11: rezerwowy z Ipswich Town FC 2:0 – EFL Trophy

41. Olivier Sukiennicki (Bradford City AFC, pomocnik, 2003)
28.11: zmieniony w 74. minucie z Notts County FC 3:5 – EFL Youth Alliance League (U18)
19.11: 90 minut z Carlisle United FC 1:3 – 2. runda FA Youth Cup (U18
14.11: wszedł w 46. minucie z Carlisle United 0:1 – EFL Youth Alliance Cup (U18)
10.11: wszedł w 80. minucie z Oldham Athletic AFC 1:3 – EFL Trophy

Scottish Premiership

42. Patryk Klimala (Celtic FC, pomocnik/napastnik, 1998)
29.11: wszedł w 84. minucie z Ross County FC 0:2 – 2. runda Betfred Cup
26.11: wszedł w 82. minucie ze Spartą Praga 1:4 – 4. kolejka Ligi Europy
21.11: rezerwowy z Hibernian FC 2:2 – 15. kolejka Scottish Premiership
17.11: wszedł w 62. minucie, gol z Łotwą 3:1 – eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
08.11: rezerwowy z Motherwell FC 4:1 – 14. kolejka Scottish Premiership
05.11: rezerwowy ze Spartą Praga 1:4 – 3. kolejka Ligi Europy

43. Maksymilian Stryjek (Livingston FC, bramkarz, 1996)
28.11: 90 minut z Ayr United FC 4:0 – 2. runda Betfred Cup
21.11: 90 minut z St. Mirren 0:1 – 15. kolejka Scottish Premiership
06.11: 90 minut z Ross County FC 1:1 – 14. kolejka Scottish Premiership

Scottish League One

44. Maciej Dąbrowski (Dumbarton FC – wypożyczony z Hibernian, bramkarz, 1998)
24.11: 90 minut z Falkirk FC 0:3 – 6. kolejka Scottish League One
21.11: 90 minut z Peterhead FC 0:1 – 5. kolejka Scottish League One
14.11: 90 minut z Kilmarnock FC 0:2 – Berfred Cup
10.11: 90 minut z Falkirk FC 0:4 – Betfred Cup
07.11: 90 minut z East Fife FC 1:2 – 4. kolejka Scottish League One
03.11: 90 minut z Clyde FC 1:0 – 3. kolejka Scottish League One

Scottish League Two

45. Przemysław Nawrocki (Brechin City FC, pomocnik/napastnik, 1997)
28.11: rezerwowy ze Stranraer FC 1:4 – 6. kolejka Scottish League Two
21.11: zmieniony w 61. minucie z Queen’s Park FC 0:3 – 5. kolejka Scottish League Two
14.11: wszedł w 84. minucie z Kelty Hearts FC 0:2 – Betfred Cup
07.11: wszedł w 74. minucie ze Stirling Albion FC 0:5 – 4. kolejka Scottish League Two

JD Cymru Premier

46. Adrian Cieślewicz (The New Saints, pomocnik/napastnik, 1990)
28.11: 90 minut z Aberystwyth Town FC 4:1 – 15. kolejka JD Cymru Premier
21.11: zmieniony w 80. minucie z Cardiff Met University 1:0 – 14. kolejka JD Cymru Premier
14.11: 90 minut z Barry Town United FC 2:1 – 13. kolejka JD Cymru Premier
07.11: 90 minut z Bala Town FC 1:1 – 5. kolejka JD Cymru Premier

47. Wojciech Gajda (Haverfordwest County AFC, bramkarz, 1998)
28.11: 90 minut z Caernarfon Town FC 4:1 – 15. kolejka JD Cymru Premier
21.11: rezerwowy z Flint Town United FC 0:3 – 14. kolejka JD Cymru Premier

49. Dawid Szczepaniak (Cefn Druids AFC – wypożyczony z Wrexham AFC, bramkarz, 2000)
29.11: rezerwowy z Penybont FC 1:1 – 15. kolejka JD Cymru Premier
20.11: rezerwowy z Connah’s Quay Nomads FC 1:2 – 14. kolejka JD Cymru Premier

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments