Raport #7-2020/21: Podsumowanie listopada

Tym razem raport obejmuje okres od 3 do 30 listopada. Do listy dodanych zostało kilka nowych osób z różnych lig, które grają w klubach w Anglii, Szkocji i Walii.

W najnowszym zestawieniu opisaliśmy sytuację czterdziestu sześciu zawodniczek i zawodników. Oczywiście o wiele więcej biało-czerwonych gra w brytyjskich ligach, ale z powodu braku czas nie jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi. W związku z tym podjęta została decyzja, że przyglądamy się tylko najważniejszym ligom.

Jeśli kogoś brakuje na liście poniżej, prosimy o napisanie do nas emaila na adres kontakt@skauci.uk, napisanie wiadomości na Facebooku lub Twitterze.

Mecze Polaków w dniach 3 – 30 listopada w najważniejszych ligach i pucharach:
(wśród drużyn młodzieżowych jest bardzo trudno o składy poza akademiami Category 1 i 2, więc spotkań z EFL Youth Alliance League może brakować)

Kobiety:

1. Wiktoria Fronc (West Ham United, pomocniczka, 2003)
04.11: 90 minut, gol z Totteham Hotspur FC 3:1 – FA WSL Academy League

2. Sara Guzowska (Hounslow Women FC, pomocniczka, 2002)
Brak meczów z powodu zawieszenia rozgrywek

3. Wiktoria Kiszkis (West Ham United, pomocniczka/napastniczka, 2003)
06.12: rezerwowa z Chelsea FC
04.11: 90 minut, gol z Tottenham Hotspur FC 3:1 – FA WSL Academy League

4. Daniela Kosińska (Stoke City Women / Birmingham City, bramkarka, 2001)
Brak meczów z powodu zawieszenia rozgrywek

5. Zosia Pears (Birmingham City FC, obrończyni, 2002)
Brak meczów z powodu zawieszenia rozgrywek

Mężczyźni:

Premier League

6. Piotr Bańda (Newcastle United FC, bramkarz, 2003)
28.11: rezerwowy z Manchester United 1:4 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: rezerwowy z Blackburn Rovers 5:0 – 9. kolejka U18 Premier League
07.11: rezerwowy z Burnley FC 2:1 – 8. kolejka U18 Premier League

7. Jan Bednarek (Southampton FC, obrońca, 1996)
29.11: 90 minut, gol z Manchester United FC 2:3 – 10. kolejka Premier League
23.11: 90 minut z Wolverhampton Wanderers FC 1:1 – 9. kolejka Premier League
18.11: 90 minut z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: 90 minut z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: rezerwowy z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
06.11: 90 minut z Newcastle United FC 2:0 – 8. kolejka Premier League

8. Łukasz Bejger (Manchester United FC, obrońca, 2002)
27.11: wszedł w 83. minucie z West Ham United FC 0:2 – 10. kolejka Premier League 2 Division One
22.11: 90 minut z Tottenham Hotspur FC 4:2 – 9. kolejka Premier League 2 Division One
18.11: wszedł w 78. minucie z Morecambe FC 0:4 – EFL Trophy (U21)

9. Maksymilian Boruc (West Bromwich Albion FC, bramkarz, 2002)
28.11: 90 minut z West Ham United FC 2:2 – 10. kolejka Premier League 2
21.11: 90 minut, obroniony rzut karny z Leicester City FC 3:1 – 9. kolejka Premier League 2
17.11: rezerwowy z Exeter City 0:4 – EFL Trophy (U21)

10. Alex Borto (Fulham, bramkarz, 2003)
21.11: 90 minut z Arsenal FC – 9. kolejka U18 Premier League

11. Łukasz Fabiański (West Ham United FC, bramkarz, 1985)
30.11: 90 minut z Aston Villa FC 2:1 – 10. kolejka Premier League
22.11: 90 minut z Sheffield United FC 1:0 – 9. kolejka Premier League
18.11: 90 minut z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: rezerwowy z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: rezerwowy z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: 90 minut z Fulham FC 1:0 – 8. kolejka Premier League

12. Hubert Graczyk (Arsenal FC, bramkarz, 2003)
brak oficjalnych meczów w opisywanym okresie

13. Kamil Grosicki (West Bromwich Albion FC, pomocnik, 1988)
brak oficjalnych meczów w opisywanym okresie

14. Mateusz Klich (Leeds Utd FC, pomocnik, 1990)
28.11: 90 minut z Everton FC 1:0 – 10. kolejka Premier League
22.11: 90 minut z Arsenal FC 0:0 – 9. kolejka Premier League
18.11: 90 minut z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
11.11: 90 minut z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: 90 minut, asysta z Crystal Palace FC 1:4 – 8. kolejka Premier League

15. Kacper Kuryłowicz (Tottenham Hotspur FC, bramkarz, 2001)
30.11: rezerwowy z Leicester City FC 1:5 – 10. kolejka Premier League 2 Division Two

16. Kacper Łopata (Sheffield United FC, obrońca, 2001)
25.11: 90 minut z Wigan Athletic FC 0:1 – Professional Development League (U23)
06.11: 90 minut z Watford FC 3:0 – Professional Development League (U23)

17. Filip Marschall (Aston Villa, bramkarz, 2003)
28.11: 90 minut z Crystal Palace FC 2:1 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: 90 minut z Chelsea FC 4:2 – 9. kolejka U18 Premier League
17.11: rezerwowy z Carlisle United FC 1:3 – EFL Trophy (U21)
07.11: 90 minut z Southampton FC 3:3 – 8. kolejka U18 Premier League

18. Fabian Mrozek (Liverpool FC, bramkarz, 2003)
01.12: rezerwowy z Burnley FC 4:1 – 10. kolejka U18 Premier League
07.11: rezerwowy z Wolverhampton Wanderers FC 1:2 – 8. kolejka U18 Premier League

19. Mateusz Musiałowski (Liverpool FC, pomocnik, 2003)
01.12: zmieniony w 72. minucie, gol z Burnley FC 4:1 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: zmieniony w 68. minucie, gol z Leeds United FC 5:0 – 9. kolejka U18 Premier League
07.11: wszedł w 87. minucie z Wolverhampton Wanderers FC 1:2 – 8. kolejka U18 Premier League

20. Jakub Ojrzyński (Liverpool FC, bramkarz, 2003)
01.12: rezerwowy z Manchester City FC 2:7 – 10. kolejka Premier League 2 Division One
21.11: rezerwowy z Southampton FC 0:0 – 9. kolejka Premier League 2 Division One
07.11: 90 minut z Wolverhampton Wanderers FC 1:2 – 8. kolejka U18 Premier League

21. Jakub Stolarczyk (Leicester City FC, bramkarz, 2000)
30.11: 90 minut z Tottenham Hotspur FC 5:1 – 10. kolejka Premier League 2 Division One
23.11: 90 minut z West Ham United FC 2:1 – 9. kolejka Premier League 2 Division One
10.11: 90 minut z Grimsby Town FC 3:1 – EFL Trophy (U21)

22. Oliwier Zych (Aston Villa FC, bramkarz, 2004)
28.11: rezerwowy z Crystal Palace FC 2:1 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: rezerwowy z Chelsea FC 4:2 – 9. kolejka U18 Premier League
07.11: rezerwowy z Southampton FC 3:3 – 8. kolejka U18 Premier League

Championship

23. Bartosz Białkowski (Millwall FC)
28.11: 90 minut z Birmingham City FC 0:0 – 14. kolejka Championship
25.11: 90 minut z Reading FC 1:1 – 13. kolejka Championship
21.11: 90 minut z Cardiff City FC 1:1 – 12. kolejka Championship
07.11: 90 minut z Sheffield Wednesday FC 0:0 -11. kolejka Championship
03.11: 90 minut z Norwich City FC 0:0 – 10. kolejka Championship

24. Krystian Bielik (Derby County FC, obrońca/pomocnik, 1998)
28.11: rezerwowy z Wycombe Wanderers FC 1:1 – 14. kolejka Championship
07.11: 90 minut z Barnsley FC 0:2 -11. kolejka Championship

25. Dominik Biniek (Blackburn Rovers FC, pomocnik, 2004)
28.11: 90 minut z Derby County FC 1:5 – 10. kolejka U18 Premier League

26. Marcin Brzozowski (Queens Park Rangers FC, bramkarz, 1998 – wypożyczony do Billericay Town FC)
brak oficjalnych meczów w opisywanym okresie

27. George Chmiel (Blackburn Rovers FC, napastnik/pomocnik, 2004)
28.11: zmieniony w 82. minucie z Derby County FC 1:5 – 10. kolejka U18 Premier League
21.11: 90 minut z Newcastle United FC 0:5 – 9. kolejka U18 Premier League

28. Bartosz Cybulski (Derby County FC, napastnik, 2002)
nie grał w opisywanym okresie z powodu kontuzji

29. Michał Helik (Barnsley, obrońca, 1995)
28.11: 90 minut z Blackburn Rovers FC 1:2 – 14. kolejka Championship
24.11: 90 minut z Brentford FC 0:1 – 13. kolejka Championship
21.11: 90 minut z Nottingham Forest FC 2:0 – 12. kolejka Championship
07.11: 90 minut z Derby County FC 2:0 -11. kolejka Championship
03.11: 90 minut z Cardiff City FC 0:3 – 10. kolejka Championship

30. Kamil Jóźwiak (Derby County, pomocnik, 1998)
28.11: wszedł w 77. minucie z Wycombe Wanderers 1:1 – 14. kolejka Premier League
25.11: zmieniony w 69. minucie z Middlesbrough FC 0:3 – 13. kolejka Championship
18.11: 90 minut, gol z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: zmieniony w przerwie z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: wszedł w 46. minucie z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: wszedł w 46. minucie z Barnsley 0:2 – 11. kolejka Championship
04.11: 90 minut z Queens Park Rangers FC 0:1 – 10. kolejka Championship

31. Przemysław Płacheta (Norwich City, pomocnik, 1998)
28.11: 90 minut z Coventry City FC 1:1 – 14. kolejka Premier League
24.11: wszedł w 60. minucie ze Stoke City FC 3:2 – 13. kolejka Championship
21.11: zmieniony w doliczonym czasie z Middlesbrough FC 1:0 – 12. kolejka Championship
18.11: zmieniony w 75. minucie z Holandią 1:2 – 6. kolejka Ligi Europy
15.11: rezerwowy z Włochami 0:2 – 5. kolejka Ligi Europy
11.11: zmieniony w 84. minucie z Ukrainą 2:0 – sparing reprezentacji Polski
07.11: zmieniony w 68. minucie ze Swansea City AFC 1:0 – 11. kolejka Championship
03.11: zmieniony w 77. minucie z Millwall FC 0:0 – 10. kolejka Championship

League One

32. Antoni Bort (Ipswich Town FC, bramkarz, 2003)
03.11: 90 minut z Southend United 4:1 – 1. runda FA Youth Cup

33. Szymon Czajor (Fleetwood Town FC, bramkarz, 2001)
występuje w zespole rezerw or sparingach pierwszej drużyny

34. Kacper Miałkowski (Rochdale AFC, pomocnik/obrońca, 2003)
21.11: zmieniony w 66. minucie z Carlisle United 2:2 – EFL Youth Alliance League (U18)
14.11: brak składów z Rotherham United FC 3:0 – EFL Youth Alliance Cup (U18)
07.11: gol z Port Vale FC 4:0 – EFL Youth Alliance Cup (U18)
04.11: zmieniony w przerwie z Salford City FC 2:3 – 1. runda FA Youth Cup (U18)

35. Damian Niemczycki (Oxford United FC, bramkarz, 2002)
28.11: rezerwowy z Exeter City FC 4:0 – EFL Youth Alliance League (U18)
11.11: rezerwowy z AFC Wimbledon 1:2 – 1. runda FA Youth Cup

36. Jakub Niemczyk (Burton Albion AFC, obrońca/pomocnik, 2004)
21.11: 90 minut, gol z Bradford City AFC 3:1 – EFL Youth Alliance League (U18)
10.11: 90 minut z Doncaster Rovers 2:1 – EFL Youth Alliance League (U18)

Dwa razy po 45 minut w U23 z Nottingham Forest i Mansfield Town.

37. Aleksander Wolny (Doncaster Rovers FC, napastnik, 2004)
24.11: zmieniony w 72. minucie, gol z Grimsby Town FC 1:1 – EFL Youth Alliance League (U18)
21.11: zmieniony w 77. minucie, gol z Rotherham United FC 2:3 – EFL Youth Alliance League (U18)
18.11: wszedł w 75. minucie z Hull City AFC 2:3 – 2. runda FA Youth Cup (U18)
10.11: wszedł w 65. minucie z Burton Albion AFC – 1:2 – EFL Youth Alliance League (U18)
04.11: wszedł w 85. minucie z Coventry Sphinx 1:2 – 1. runda FA Youth Cup (U18)

League Two

38. Kacper Danielewicz (Oldham Athletic AFC, bramkarz, 2004)
18.11: rezerwowy z Lincoln City FC 0:1 – 2. runda FA Youth Cup
07.11: rezerwowy z Fleetwood Town FC 0:1 – EFL Youth Alliance League (U18)

39. Brian Galach (Crawley Town FC, pomocnik, 2001)
29.11: rezerwowy z AFC Wimbledon 2:1 – 2. runda FA Cup
24.11: rezerwowy z Grimsby Town FC 1:2 – 14. kolejka League Two
21.11: rezerwowy z Carlisle United FC 0:3 – 13. kolejka League Two
14.11: rezerwowy z Harrogate Town AFC 1:1 – 12. kolejka League Two
10.11: 90 minut, dwa gole z Ipswich Town FC 2:0 – EFL Trophy
08.11: rezerwowy z Torquay United 3:3 (6:5) – 1. runda FA Cup
03.11: rezerwowy z Walsall FC 0:1 – 11. kolejka League Two

40. Szymon Kowalczyk (Crawley Town FC, pomocnik, 2003)
10.11: rezerwowy z Ipswich Town FC 2:0 – EFL Trophy

41. Olivier Sukiennicki (Bradford City AFC, pomocnik, 2003)
28.11: zmieniony w 74. minucie z Notts County FC 3:5 – EFL Youth Alliance League (U18)
19.11: 90 minut z Carlisle United FC 1:3 – 2. runda FA Youth Cup (U18
14.11: wszedł w 46. minucie z Carlisle United 0:1 – EFL Youth Alliance Cup (U18)
10.11: wszedł w 80. minucie z Oldham Athletic AFC 1:3 – EFL Trophy

Scottish Premiership

42. Patryk Klimala (Celtic FC, pomocnik/napastnik, 1998)
29.11: wszedł w 84. minucie z Ross County FC 0:2 – 2. runda Betfred Cup
26.11: wszedł w 82. minucie ze Spartą Praga 1:4 – 4. kolejka Ligi Europy
21.11: rezerwowy z Hibernian FC 2:2 – 15. kolejka Scottish Premiership
17.11: wszedł w 62. minucie, gol z Łotwą 3:1 – eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
08.11: rezerwowy z Motherwell FC 4:1 – 14. kolejka Scottish Premiership
05.11: rezerwowy ze Spartą Praga 1:4 – 3. kolejka Ligi Europy

43. Maksymilian Stryjek (Livingston FC, bramkarz, 1996)
28.11: 90 minut z Ayr United FC 4:0 – 2. runda Betfred Cup
21.11: 90 minut z St. Mirren 0:1 – 15. kolejka Scottish Premiership
06.11: 90 minut z Ross County FC 1:1 – 14. kolejka Scottish Premiership

Scottish League One

44. Maciej Dąbrowski (Dumbarton FC – wypożyczony z Hibernian, bramkarz, 1998)
24.11: 90 minut z Falkirk FC 0:3 – 6. kolejka Scottish League One
21.11: 90 minut z Peterhead FC 0:1 – 5. kolejka Scottish League One
14.11: 90 minut z Kilmarnock FC 0:2 – Berfred Cup
10.11: 90 minut z Falkirk FC 0:4 – Betfred Cup
07.11: 90 minut z East Fife FC 1:2 – 4. kolejka Scottish League One
03.11: 90 minut z Clyde FC 1:0 – 3. kolejka Scottish League One

Scottish League Two

45. Przemysław Nawrocki (Brechin City FC, pomocnik/napastnik, 1997)
28.11: rezerwowy ze Stranraer FC 1:4 – 6. kolejka Scottish League Two
21.11: zmieniony w 61. minucie z Queen’s Park FC 0:3 – 5. kolejka Scottish League Two
14.11: wszedł w 84. minucie z Kelty Hearts FC 0:2 – Betfred Cup
07.11: wszedł w 74. minucie ze Stirling Albion FC 0:5 – 4. kolejka Scottish League Two

JD Cymru Premier

46. Adrian Cieślewicz (The New Saints, pomocnik/napastnik, 1990)
28.11: 90 minut z Aberystwyth Town FC 4:1 – 15. kolejka JD Cymru Premier
21.11: zmieniony w 80. minucie z Cardiff Met University 1:0 – 14. kolejka JD Cymru Premier
14.11: 90 minut z Barry Town United FC 2:1 – 13. kolejka JD Cymru Premier
07.11: 90 minut z Bala Town FC 1:1 – 5. kolejka JD Cymru Premier

47. Wojciech Gajda (Haverfordwest County AFC, bramkarz, 1998)
28.11: 90 minut z Caernarfon Town FC 4:1 – 15. kolejka JD Cymru Premier
21.11: rezerwowy z Flint Town United FC 0:3 – 14. kolejka JD Cymru Premier

49. Dawid Szczepaniak (Cefn Druids AFC – wypożyczony z Wrexham AFC, bramkarz, 2000)
29.11: rezerwowy z Penybont FC 1:1 – 15. kolejka JD Cymru Premier
20.11: rezerwowy z Connah’s Quay Nomads FC 1:2 – 14. kolejka JD Cymru Premier

Zostaw komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejne wpisy

Łukasz Fabiański zostaje w Londynie na dłużej

Łukasz Fabiański przedłużył kontrakt z West Ham United do końca czerwca 2022 roku. 35-letni bramkarz jest zawodnikiem "Młotów" trzeci sezon. W tym czasie rozegrał...

Paulo Sousa powołał zawodników na marcowe mecze reprezentacji Polski

Dziewięciu zawodników z angielskich klubów powołał Paulo Sousa na marcowe mecze eliminacji mistrzostw świata 2022. Szkoleniowiec reprezentacji Polski na swoje pierwsze zgrupowanie zaprosił aż...

Marcin Brzozowski wypożyczony do Torquay United

Marcin Brzozowski został wypożyczony na miesiąc z Queens Park Rangers do Torquay United. Nowa drużyna polskiego bramkarza występuje w National League, czyli na piątym...

Obserwuj nas

1,942FaniLubię
4,733ObserwującyObserwuj
899SubskrybującySubskrybuj

Podcast

Najnowsze wpisy