Cały mecz Kamila Grabary. Polska przegrała z Anglią 0:2

Polska przegrała z Anglią 0:2 w meczu reprezentacji narodowych do lat 18, który odbył się na stadionie Stevenage FC. Całe spotkanie rozegrał Kamil Grabara (Liverpool FC).

Na trybunach klubu z League Two było aż 2655 kibiców, w tym oczywiście spora liczba Polaków. Kibice naszej reprezentacji nie mieli jednak powodów do radości. Biało-czerwoni przegrali 0:2, a dwie bramki dla gospodarzy zdobył George Hirst.

Przy pierwszym golu w 39. minucie Anglicy w bardzo prosty sposób ograli polską obronę. Następnie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy 17-letni zawodnik Sheffield Wednesday pewnie wykorzystał rzut karny.

Anglia – Polska 2:0
Bramki: George Hirst (39., 48. – karny).

Anglia: Ellery Balcombe – Japhet Tanganga, Tolaji Bola, Marcus McGuane, Morgan Feeney, Jonathan Dinzeyi, Jonathan Leko (63. Niall Ennis), Dennis Adeniran, George Hirst, Andre Dozzell, Elliot Embleton.

Polska: Kamil Grabara – Paweł Olszewski (84. Riccardo Grym), Oskar Repka, Adam Chrzanowski, Tymoteusz Puchacz – Sebastian Szymański (63. Bartosz Wiktoruk), Daniel Mikołajewski (46. Maximilian Funk), Bartosz Slisz (81. Damian Pawłowski), Jakub Moder (46. Marco Drawz), David Kopacz – Dawid Kurminowski (63. Michał Feliks).