asd

Przemysław Płacheta zdobył bramkę w sparingu

Przemysław Płacheta strzelił gola w meczu towarzyskim Norwich City z SV Darmstad 98, który „Kanarki” wygrały 3:2. Polski pomocnik miał także duży udział przy bramce Teemu Pukkiego. Dla Norwich City to był ostatni sparing podczas zgrupowania w Niemczech.

Płacheta w poprzednich dwóch spotkaniach przeciwko SC Verl (3:0) i Dynamo Drezno (2:0) rozegrał po 45 minut. Warto przypomnieć, że w pierwszym sparingu podczas przygotowań do nowego sezonu z MK Dons były zawodnik Śląska Wrocław zaliczył asystę. Drużyna wraca już do Norwich, ale 22-letni pomocnik wylatuje ponownie.

Tym razem na zgrupowanie reprezentacji Polski U-21, która rozegra mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy. Natomiast Norwich City rozpocznie sezon 5 września spotkaniem pierwszej rundy Carabao Cup z Luton Town.