Mateusz Bogusz zagrał z Kolumbią. Nieudany początek mistrzostw świata [wideo]

Polska przegrała z Kolumbią 0:2 w pierwszym meczu mistrzostw świata U20 rozegranym na stadionie Widzewa w Łodzi. Mateusz Bogusz wyszedł w pierwszym składzie. Zawodnik Leeds United został zmieniony w 68. minucie przez Marcela Zyllę z Bayernu Monachium. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Jacka Magiery rozegrają z Tahiti 26 maja także w Łodzi.

Biało-czerwoni byli zdecydowanie słabszą drużyną od Kolumbii. Oddali zaledwie dwa strzały, gdy Zawodnicy z Ameryki Południowej objęli prowadzenie w 23. minucie, kiedy Ivan Angulo wykorzystał błąd obrony. Wynik spotkania na 2:0 ustalił Luis Sandoval w doliczonym czasie gry.