Kiszkis i Fronc zadebiutowały w reprezentacji Polski

0
197
Wiktoria Kiszkis (Arsenal FC) - numer 9 / fot. zeny.fotbal.cz

Wiktoria Kiszkis i Wiktora Fronc (obie Arsenal FC) zadebiutowały w piątek w reprezentacji Polski U-15. Kadra prowadzona przez trenerkę Patrycję Jankowską zremisowała w sparingu z Czeszkami 1:1.

Kiszkis wyszła w pierwszym składzie. W 33. minucie spotkania zdobyła jedyną bramkę dla biało-czerwonych. Po niemal godzinie gry została zmieniona przez Wiktorię Malinowską. Fronc weszła na boisko po przerwie i rozegrała 40 minut.

W drugiej połowie na 1:1 wyrównała Ohlídalová i takim właśnie wynikiem zakończyło się spotkanie rozegrane w czeskiej miejscowości Nahod. Rewanż odbędzie się 10 września w Dzierżoniowie, gdzie zgrupowane są polskie zawodniczki.

Czechy – Polska 1:1 (0:1)

Bramki: Ohlídalová (59.) – Kiszkis (33.).

Polska: Labryszewska – Gec, Jankowska, Zimecka, Berestecka (60. Szydełko), Kaczor, (41. Ogierman), Miś (41. Libera), Wróbel, Dębińska (41. Fronc), (65. Sokołowska) Kiszkis (55. Malinowska), Walczak (18. Grochowska).