Championship: Kuszczak przegrał, Malarczyk zremisował

Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC) przegrał swoje spotkanie, a Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC) zremisował w meczach 13. kolejki angielskiej Championship.

Kuszczak po raz trzynasty wyszedł w pierwszym składzie w tym sezonie. Polski bramkarz miał sporo pracy, ponieważ zawodnicy Hull City AFC oddali 15 strzałów, z który 6 było celnych. 33-letni golkiper w kilku sytuacjach pokazał się z dobrej strony. Jednak nie uchronił swojego zespołu przed porażką 0:2.

Natomiast Malarczyk pojawił się na boisku w 86. minucie. W tym momencie Ipswich prowadziło z Nottingham Forrest 1:0, ale w piątej minucie doliczonego czasu gry goście doprowadzili do remisu. W rozstrzygającej akcji swój udział miał Malarczyk. 24-letni obrońca odbił piłkę na linii bramkowej, ale po ponownej próbie piłka trafiła do siatki Ipswich.